Co wy wiecie o pozycjonowaniu

Dodane: 10-08-2014 09:35
Co wy wiecie o pozycjonowaniu O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka super branża. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz częściej mówi się, jak o kolosie na glinianych...O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka super branża. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej mówi się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej korporacji są dość kontrowersyjne i nie wpływają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży pozycjonowania to już w zasadzie katastrofa. Pokątnie szepcze się, że korporacja ma za słabe wyniki w swojej sieci reklamowej i z tego powodu powstają algorytmy, które trzęsą całą branżą SEO. Tak, pozycjoner to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi jak żart? Pewnie dla niektórych tak. Jednak jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca! pozycjonowanie rybnik

© 2019 http://ac-net.com.pl/