Jak być w top?

olegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków do pozycjonowanej strony...Z pewnością napisano już bardzo wiele poradników i notek na temat pozycjonowania stron. Aczkolwiek wiele

Dodane: 15-05-2014 08:57
Jak być w top? Tanie pozycjonowanie
Z pewnością napisano już bardzo wiele poradników i notek na temat pozycjonowania stron. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po to żeby wpływały na pozycjonowanie jakiejś strony. Pozycjonowanie polegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków do pozycjonowanej strony...Z pewnością napisano już bardzo wiele poradników i notek na temat pozycjonowania stron. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po to żeby wpływały na pozycjonowanie jakiejś strony.

Pozycjonowanie polegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków do pozycjonowanej strony jest chyba najlepszą metodą pozycjonowania. Oczywiście pod warunkiem, że teksty użyte w tym celu są wartościowe merytorycznie.

Jak się odwiedzi fora dyskusyjne na temat pozycjonowania to można tam znaleźć dużo ofert osób zajmujących się pisaniem artykułów na potrzeby pozycjonowania. Być może są to całkiem niezłe treści, może były by przydatne... gdyby nie to, że w większości zostają potraktowane programem do synonimów i powielone setki a nawet tysiące razy. Takie podejście czyni nawet z bardzo ciekawego artykułu zwykły śmieć. Prawdę mówiąc nie rozumiem tego podejścia - bo jaki u licha sens ma publikowanie (automatem) tysiąca wpisów na blogach, z których to niemal żaden wpis się nie zaindeksuje? To nie lepiej zrobić 5 porządnych wariantów i umieścić na 5 dobrych blogach? Nakład pracy ten sam lub niewiele większy - a rezultat może bardzo pozytywnie zaskoczyć.
Polecam również
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Podobny temat również
Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach.


© 2019 http://ac-net.com.pl/